X

Hakkımızda

2019 yılında Los Angeles, CALIFORNIA’da kurulan Puff Bar, şirketini kurarken üç ana değere dayanarak düşündüler, basitlik, kalite ve – en önemlisi – geleneksel sigara içmeye daha sağlıklı bir alternatif olduğuna inandığımız şeydi. Bunu korumak için, tüm bu kriterleri karşılayan ve geçen bir ürüne ihtiyacımız vardı.

İnsanlar zamanlarının yarısını Google’da sıvı akıtması atomizer yanması gibi konulara cevap aramak için harcamak zorunda kalırsa vaping nasıl basit olabilir? Bunun için en basit ve en kaliteli ürünü tasarladık. 

Kalite de çok önemlidir. Sigara içmek ucuz değildir, bu yüzden sizi sadece sağlık nedenleriyle değil, aynı zamanda zor kazanılan paranızı daha fazla tutmanın bir yolu olarak motive eden bir ürün düşündük.

Asıl zorluk, bizimle konuşan ve her üç değeri temsil eden bir vape cihazı bulmaktı. Çok sayıda e-sigara seçeneğine baktıktan sonra, Puff Bar kullan at cihazla yani en iyisi ile karşınıza çıktık.

İçecekler, meyveler, tatlılar ve tütün gibi şeyleri kapsayan 20’in üzerinde farklı lezzet çeşidi sunuyoruz. Bu birçok seçenekte, tek probleminiz hangisini en çok seveceğinize karar vermek olacaktır.

2019’dan bu yana, en iyi cihazları ve lezzetleri sağlama tutkumuz bizi tek kullanımlık cihazlarda Amerika pazar lideri yaptı. Her gün, size, vaping deneyiminizden gerçekten zevk almanız için ürünlerimizi geliştirmenin yollarını araştırıyoruz.

Puff’un 100’den fazla kişilik mevcut ekibi, çeşitli lezzetleri ve güvenilir cihazları ile yeniliğin ön saflarında kalmak için yorulmadan çalışıyor. Bu, elektronik sigara manzarası değiştikçe, oyunun üstünde kalma misyonumuzun devam edeceği anlamına gelir.

California’yı ev olarak adlandırmamıza rağmen, bu tek alanla sınırlı olmaktan çok uzaktayız. Aslında, dünya çapında bir mevcudiyetimiz var, Puff’ımızı Türkiye’de ki müşterilerimiz için aynı gün kargo imkanıyla bu siteyi açtık.

Çağrı Merkezi

Hemen Ara

WhatsApp chat

Whatsapp Destek